3 бездоганних постпродакшн фільму для вас

3 бездоганних постпродакшн фільму для вас

навколо фільму

На початку 1950-х років поширення чорно-білого телебачення почало справді жахати кінотеатрів Північної Америки. Щоб залучити цільові ринки прямо до кінотеатрів, було встановлено більші дисплеї, представлено широкоформатні процедури, поляризований 3D-прогноз, а також стереофонічний шум, а також було створено багато додаткових фільмів у тіні. , який швидко став керівним принципом, а не винятком. Деякі важливі традиційні голлівудські фільму насправді все ще створювалися в чорно-білому режимі в середині 1960-х років, але вони вказували на завершення епохи. Тіньові телевізійні одержувачі були фактично пропоновані в США, оскільки в середині 1950-х років, однак спочатку вони були насправді надзвичайно дорогими, а також кілька трансляцій залишалися в тіні. Протягом 1960-х років витрати повільно знижувалися, тіньові трансляції призвели до того, що покупки зросли, і це було типово.

Саме тому цей фільму про виробництво повідомлення вразив робоче місце

Вуличний кмітливий Натан Дрейк фактично найнятий через досвідченого шукача призів Віктора «Саллі» Саллівана, щоб відновити тонну грошей, накопичених завдяки Фердинанду Магеллану, а також втрачених п’ятсот років тому завдяки Дому Монкади.

Ця історія фактично є збіркою після того, як пропозиція ліків стала неправильною, коли поранений слідчий повинен боротися зі своїм методом із незаконним злочинним світом, щоб врятувати розлучену дитину політика, розгадуючи глибший Інтернет

Майже через 5000 років після того, як він був фактично дарований разом із всемогутньою владою єгипетських богів — і так само швидко ув’язнений — Чорний Адам (Джонсон) фактично позбавлений свого земного місця поховання, готовий звільнити свій особливий тип судової влади на сучасній земній кулі.

1. Темний Адам (2022)

Темний Адам (Тет/Тео-Адам) насправді є уявним антигероєм, який з’являється в коміксах Сполучених Штатів, випущених через DC Comics. Вироблено компаніями Otto C і Binder. К. Бек, знак є одним із заклятих ворогів супергероя Шазама, а також ворогом дому Шазам. Темний Адам з самого початку з’явився як єдиний поганий хлопець для самої початкової проблеми коміксів Fawcett Comics The Wonder Household (грудень 1945).[1] Тим не менш, Темний Адам був фактично відновлений як повторюваний знак після того, як комікси DC отримали початкову сертифікацію, а потім отримали особистість Фосетта, а також почали публікувати Shazam (раніше Captain Wonder) Household tales під заголовком Shazam! в 1970-х роках.

2. Спалах (2023)

The Blink — це фактично наближення фільму про супергероїв Сполучених Штатів, заснованого на знаку DC Comics того самого лейбла. Створено через DC Movies, Dual Desire, а також фабрику The Nightclub Manufacturing, а також колекцію для поширення через Detector Brothers. Фотографії, насправді він має стати 14-м фільмом у DC Prolonged World (DCEU). Режисерами фільму є Енді Мускіетті, сценарій Крістіни Ходсон, а також знаменитостей Езри Міллера в ролі Баррі Аллена / The Blink разом з Роном Лівінгстоном, Майклом Кітоном, Кірсі Клемонсом, Майклом Шенноном, Антьє Трауе, Сашою Бен Аффлеком і Калле. . У фільмі Баррі подорожує, маючи можливість уникнути різанини своєї матері, яка має ненавмисні наслідки.

Просування фільму , заснованого на Blink, почалося в минулі 1980-ті роки, разом із кількома авторами, а також керівниками, пов’язаними з роботою з 2014 року. Після цього фільму був фактично перероблений як компонент DCEU, а Міллер призначив як заголовний знак. Кілька керівників фактично були пов’язані з фільмом протягом багатьох років, разом із Сетом Грем-Смітом, Ріком Фамуїва, а також дуетом Джона Френсіса Дейлі та Джонатана Голдштейна, кожен з яких залишив роботу через інноваційні відмінності. Мускітті та Ходсон підписали контракт на створення фільму в липні 2019 року, а попереднє виробництво розпочалося в січні 2020 року.

Фактично на фільму вплинула комікс-резервна історія Flashpoint, включно з кількома персонажами DC Comics, зокрема Аффлеком і Кітон повторює їхні особливі варіації Бетмена. Зйомки тривали з квітня по жовтень 2021 року в Detector Brothers. Майстерні, Leavesden, а також на місці про Об’єднану Імперію. Планується, що Blink буде запущено в Єдиних умовах 23 червня 2023 року, відповідно до кількох затримок, спричинених модифікаціями супервізора, а також пандемією COVID-19.

3. Хаос (2022)

Mayhem — це фактично британсько-американський бойовий трилер, написаний і режисований Гаретом Евансом. Фільм знаменитостей Тома Стерді, а також колекція, яка буде запущена на Netflix. Після того, як пропозиція ліків не вдасться, слідчий повинен боротися зі своїм методом з незаконним злочинним світом, щоб врятувати політика