Грузія вітає вас

Грузія вітає вас

навколо грузії

Грузія (груз. საქართველო, романізована: Сакартвело; IPA: [sɑkʰɑrtʰvɛlɔ] (слухайте)) насправді є державою, розташованою на Кавказі, на перетині єврозони та Австралії. Він фактично обмежений Темним океаном на заході, через Росію на півночі, а також на сході, через Курку на південний захід, через Вірменію на південь, а також через Азербайджан на південний схід. Нація має справу з територією в 69 700 кілометрів (26 900 квадратних миль), а також насправді має населення 3,7 тисячі осіб (без урахування окупованих Росією грузинських районів). Грузія фактично є агентською свободою, яка керується як унітарна парламентська співдружність. Тбілісі насправді є його власним фінансуванням на додаток до своєї найбільшої міської території, а також фактично є домом приблизно 3-ї частини населення Грузія .

Протягом класичної епохи ряд приватних королівств в кінцевому підсумку виникло саме в тому, що насправді є Грузією, як-от Іберія та Колхіда. На самому початку четвертого століття етнічні грузини офіційно прийняли християнство, що додало релігійної та політичної уніфікації дуже ранніх грузинських умов. У Центрі Старіє, об’єднана Імперія Грузії виникла, а також досягла власного Золота Старіє протягом режиму майстра Давида IV, а також цариці Тамари у 12-му та на самому початку 13-го століття. Згодом імперія зменшилася, а також остаточно розпалася під гегемонією різних місцевих держав, що складалися з монголів, Тимуридів, Королівства Футрест, а також наступних імперій Персії. У 1783 році грузинські королівства брали участь у партнерстві з Російським царством, яке продовжувало зв’язувати територію сучасної Грузії по частинах протягом 19 століття.

саме чому ви повинні поїхати в Грузію

1. Тбілісі: різноманітний редукційний горщик

Виходячи з висячих терас у районі Старого Тбілісі, що руйнується, а також сірчаних ванн у перському стилі, оздоблених синьо-зеленою мозаїкою, до чітких конструкцій у стилі модерн, які стають просто занедбаними, що відпочивають пліч-о-пліч разом із вдосконаленими скляними каркасами, Тбілісі насправді є міським районом, який впливає.
Грузинське фінансування базується на фінансових установах потоку Mtkvari, а також фактично межує пагорбами на всіх трьох краях. Археологи відображають самі початкові переговори в нинішньому Тбілісі до четвертого століття до нашої ери. Його власне місце на старій Коттон-роудей перетворило його прямо на багатокультурний центр, який сьогодні представлений у різноманітному етнічному дизайні та різноманітності міста.


2. Ушгулі: найбільше місто Європи

На Кавказьких пагорбах на висоті приблизно 2200 метрів над рівнем води, це маленьке містечко насправді є найбільшим постійно населеним переговорним містом Європи.
Розташований біля підніжжя Інсталя Шхара, вершини Грузії, Ушгулі насправді добре відомий середньовіччям, що охороняють багатоповерхівки, пов’язані з кожним будинком.
Воно глибше в районі Сванетії, яке розуміють як своє власне суспільство, яке насправді було видалено з решти нації.

3. Місце народження червоного білого келиха червоного або білого вина

Старий звичай країни ферментувати екстракт винограду в глиняних ремеслах, іменований як квевріс, фактично вніс його до списку нематеріальної соціальної спадщини ЮНЕСКО. Безперечно, насправді існує безліч місцевих сортів винограду, а також грузинське червоне біле келих червоного або білого вина насправді поступово набуває визнання в усьому світі. Хоча деякі з власноруч виготовлених асортиментів можуть бути не особливо приємними на смак, безсумнівно, в Грузії дійсно є деякі видатні виноробні, які виробляють вина за вартістю. Чудове місце для початку – це насправді поряд із червонувато-червоно-білим келихом червоного або білого вина, витриманого в кленових бочках, створеним із винограду Сапераві, що надходить із Мукузані в районі червоно-білого або білого вина в Кахетії, як ці. родом із долини Теліані, або навіть білого кольору Цинандалі, створений із суміші винограду Мтвані та Ркацтелі.

4. Містичні печери міських районів

Насправді Джорджія є домом для кількох з найбільш незвичайних міських районів у Європі. Через те, що вони самі по собі, вони є єдиним фактором, щоб вийти до нації.
Найдавнішим є насправді Уплісцихе, старі переговори, схожі на місячний двір. Інші складаються з Давіта Гареджа, великого монастирського складного скульптурного комплексу, створеного прямо в потрясіннях Інсталя Гареджі, а також Вардзії, чудового підземного міського району, в якому проживало 2000 ченців.